Odchudzanie

Odchudzanie jest procesem, którego niezbędnym elementem jest stosowanie indywidualnej diety i aktywności fizycznej.

Być może zastanawiasz się jak skutecznie i szybko schudnąć?

Musisz wiedzieć, że proces odchudzania i spalania tkanki tłuszczowej nasila odpowiednio dobrana aktywność fizyczna dokonując pozytywnych zmian hormonalnych i biochemicznych w naszym organiźmie. Połączenie odpowiedniej diety i aktywności fizycznej pozwala nam na zdrowe chudnięcie bez uczucia głodu, spadku sił i masy mięśniowej. Takie połączenie pozwala na skuteczne chudnięcie z zachowaniem energii i dobrego nastroju. Odchudzanie wymaga dodatkowo sprawdzenia stanu gospodarki hormonalnej i w przypadku jej zaburzenia również jej uregulowanie.

W ofercie realizuję układanie diety i treningu uwzględniając bieżący stan zdrowia pacjenta wraz z jego gospodarką hormonalną, przebyte kontuzje i dysfunkcje ortopedyczne. Trening możesz realizować sam po otrzymaniu ułożonego planu treningu lub trenując wspólnie pod moją bezpośrednią opieką.
Ułożony i realizowany trening wraz z dietą, w procesie odchudzania oprócz spadku tkanki tłuszczowej pozwoli ci na:

  • wzrost siły i ujędrnienie ciała
  • pozbycie się cellulitu
  • poprawę kondycji
  • obniżenie insulinooporności i uregulowanie glikemii w cukrzycy typu 2
  • obniżenie trójglicerydów
  • obniżenie cholesterolu LDL
  • wzrost gęstości kości w profilaktyce walki z osteoporozą
  • spoczynkowe obniżenie ciśnienia krwi

Dietę w procesie odchudzania zestawiam w jasnym schemacie żywieniowym, który cechuje możliwość dobierania kompozycji składników i dań w zależności od preferencji żywieniowych. Oznacza to, że jesz według uznania bazując na określonych, zdrowych produktach spożywczych bez powielania stale tych samych dań na śniadanie, obiad czy kolację. To ty wybierasz co jesz z grupy policzonych ilościowo produktów spożywczych, które ci smakują, a dodatkowo służą poprawie twojego zdrowia i odchudzeniu.
Dodatkowo dostaniesz dostęp mailowy do przykładów zdrowych posiłków jako inspiracja do przyrządzania dań samemu.

Jeśli nie masz czasu bądź chęci na przyrządzanie posiłków samemu możesz skorzystać z usług kateringu dietetycznego.
Współpracuję z zaufaną firmą, która przyrządza i dowozi posiłki pod wskazany adres. Dania przyrządzane są z pełnowartościowych składników: pełnowartościowych białek, zdrowych tłuszczów i wolno wchłanialnych węglowodanów. Produkty są świeże i bardzo dobrej jakości.

Progres wyników odchudzania oceniam rzetelnymi metodami z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do mierzenia składu ciała. Dokładnie określam po jakim czasie pojawią się konkretne,  zamierzone efekty.

Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną telefonicznie,  a na spotkaniu przedstawię ci narzędzia i plan działania jak możesz osiągnąć swój cel.

Skorzystaj z darmowej konsultacji i treningu!

Etapy działania

1

Wywiad medyczny + rekomendacje badań

2

Ułożenie diety i treningu

3

Realizacja treningu samemu lub trenując ze mną

4

Okresowa kontrola progresu wyników

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz do mnie! Skorzystaj z darmowej konsultacji!

    Call Now Button