Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę

Swoim podopiecznym pomagam poprawić ich cele sportowe i zdrowotne poprzez wspólny trening lub prowadzenie on-line z wytycznymi.  W bezpieczny sposób i możliwie najkrótszym czasie pomogę ci poprawić twoją sprawność, wygląd sylwetki, możliwości wysiłkowe i dojść do formy po kontuzji po przedstawieniu i realizacji jasno przedstawionego schematu działania. Efekt pomocy określony jest konkretnymi wynikami, mierzonymi i określonymi w czasie, więc na bieżąco monitorujesz progres wyników. Zyskujesz również wiedzę, którą wykorzystasz w przyszłości.

Wiedzę pozyskaną na studiach magisterskich Wychowania Fizycznego AWF Warszawa, staram się regularnie poszerzać o dodatkowe kształcenia branżowe.

Wynikiem tego są zdobyte uprawnienia instruktorskie i liczne szkolenia.

Zależy mi, aby w swoim warsztacie pracy stosować najlepsze, sprawdzone metody i rozwiązania, które pozwolą mi na skuteczną poprawę twojej sylwetki, zdrowia, wyniku sportowego oraz pozbycie się stanów bólowych.

Swoje doświadczenie miałem okazję rozwijać współpracując z warszawskimi klinikami fizjoterapeutycznymi oraz biorąc udział w szkoleniach dr fizjoterapii Ryszarda Biernata oraz prof. Lasse Thue z International Academy of Medical Education (IAME)

Obecnie swoich podopiecznych prowadzę w siłowni Just Gym na ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1 w Warszawie. Zajęcia pływania realizuję na basenie WUM  na ul. Księcia Trojdena 2C.

Mam nadzieję, że pomogę Ci zrealizować twoje cele zdrowotne i sportowe, co przy potencjalnej współpracy będzie moim priorytetem.

Skontaktuj się ze mną już dziś na darmową konsultację i dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Uprawnienia

Doświadczenie

10
Lat doświadczenia zawodowego
786
Dotychczasowych podopiecznych pod moją opieką
17
Odbytych szkoleń
30
Liczba dni po, których zobaczysz znaczące efekty współpracy

Szkolenia

,, W swoim warsztacie pracy wykorzystuję obszerną diagnostykę. Diagnostyka zdrowia, sprawności, ortopedyczna, sposobu żywienia, treningu, stylu życia pozwala na dobór skutecznej pomocy w oparciu o nasze cechy indywidualne i sposób postępowania. Uważam tylko takie podejście pozwala na skuteczną  poprawę zdrowia, sprawności, wyglądu sylwetki oraz na sprawne pozbycie się stanów bólowych”

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z darmowej konsultacji i treningu* Wypełnij formularz

* spytaj o szczegóły

  Call Now Button

  Zostaw swojego maila, aby nakreślił dla ciebie darmowy plan pomocy!

  Wiedz co robić, aby uzyskać swój cel treningowy lub zdrowotny. Na zostawionego maila, prześlę ci ponad 20 pytań. Odesłane odpowiedzi posłużą mi na stworzenie dla ciebie planu działania. W czasie 7 dni roboczych trzymasz darmowy plan z analizą. Zdecydujesz czy dalsze działania chcesz podjąć samemu czy we wspólnym treningu i bezpośrednim prowadzeniu.

  Proszę podać swoje imię oraz e-mail, aby otrzymać pytania na maila
  Wysyłając do mnie swój email naciskając guzik ,, POBIERZ PYTANIA'' otrzymasz pytania na maila. Prosiłbym cię o odpowiedzi na przesłane pytania co pozwoli mi określić przyczynę twojego problemu. W czasie 5 dni roboczych odpowiem mailowo z zaproponowanym nieodpłatnie programem działania, aby ci pomóc.

  Dane chronione są przy pomocy protokołu SSL, co zapobiega przechwytywaniu i zmienianiu przesyłanych danych.
  Odpowiedzi są wykorzystane dla mojego użytku bez wglądu osób trzecich.
  Udzielając odpowiedzi wyrażasz zgodę na ich przetrzymywanie.
  Akceptuję politykę przetwarzania danych osobowych Warunki