Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę

Swoim podopiecznym pomagam poprawić ich cele sportowe i zdrowotne poprzez wspólny trening lub prowadzenie on-line z wytycznymi.  W bezpieczny sposób i możliwie najkrótszym czasie pomogę ci poprawić twoją sprawność, wygląd sylwetki, możliwości wysiłkowe i dojść do formy po kontuzji po przedstawieniu i realizacji jasno przedstawionego schematu działania. Efekt pomocy określony jest konkretnymi wynikami, mierzonymi i określonymi w czasie, więc na bieżąco monitorujesz progres wyników. Zyskujesz również wiedzę, którą wykorzystasz w przyszłości.

Wiedzę pozyskaną na studiach magisterskich Wychowania Fizycznego AWF Warszawa, staram się regularnie poszerzać o dodatkowe kształcenia branżowe.

Wynikiem tego są zdobyte uprawnienia instruktorskie i liczne szkolenia.

Zależy mi, aby w swoim warsztacie pracy stosować najlepsze, sprawdzone metody i rozwiązania, które pozwolą mi na skuteczną poprawę twojej sylwetki, zdrowia, wyniku sportowego oraz pozbycie się stanów bólowych.

Swoje doświadczenie miałem okazję rozwijać współpracując z warszawskimi klinikami fizjoterapeutycznymi oraz biorąc udział w szkoleniach dr fizjoterapii Ryszarda Biernata oraz prof. Lasse Thue z International Academy of Medical Education (IAME)

Obecnie swoich podopiecznych prowadzę w siłowni Just Gym na ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1 w Warszawie. Zajęcia pływania realizuję na basenie WUM  na ul. Księcia Trojdena 2C.

Mam nadzieję, że pomogę Ci zrealizować twoje cele zdrowotne i sportowe, co przy potencjalnej współpracy będzie moim priorytetem.

Skontaktuj się ze mną już dziś na darmową konsultację i dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Uprawnienia

Doświadczenie

10
Lat doświadczenia zawodowego
786
Dotychczasowych podopiecznych pod moją opieką
17
Odbytych szkoleń
30
Liczba dni po, których zobaczysz znaczące efekty współpracy

Szkolenia

,, W swoim warsztacie pracy wykorzystuję obszerną diagnostykę. Diagnostyka zdrowia, sprawności, ortopedyczna, sposobu żywienia, treningu, stylu życia pozwala na dobór skutecznej pomocy w oparciu o nasze cechy indywidualne i sposób postępowania. Uważam tylko takie podejście pozwala na skuteczną  poprawę zdrowia, sprawności, wyglądu sylwetki oraz na sprawne pozbycie się stanów bólowych”

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z darmowej konsultacji i treningu* Wypełnij formularz

* spytaj o szczegóły

    Call Now Button