TRENER PERSONALNY MARCJAN PIOTROWSKI

Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę

Swoim podopiecznym pomagam poprawić ich cele sportowe i zdrowotne poprzez wspólny trening lub prowadzenie on-line z wytycznymi.  W bezpieczny sposób i możliwie najkrótszym czasie pomogę ci poprawić twoją sprawność, wygląd sylwetki, możliwości wysiłkowe i dojść do formy po kontuzji po przedstawieniu i realizacji jasno przedstawionego schematu działania. Efekt pomocy określony jest konkretnymi wynikami, mierzonymi i określonymi w czasie, więc na bieżąco monitorujesz progres wyników. Zyskujesz również wiedzę, którą wykorzystasz w przyszłości.

Wiedzę pozyskaną na studiach magisterskich Wychowania Fizycznego AWF Warszawa, staram się regularnie poszerzać o dodatkowe kształcenia branżowe.

Wynikiem tego są zdobyte uprawnienia instruktorskie i liczne szkolenia.

Zależy mi, aby w swoim warsztacie pracy stosować najlepsze, sprawdzone metody i rozwiązania, które pozwolą mi na skuteczną poprawę twojej sylwetki, zdrowia, wyniku sportowego oraz pozbycie się stanów bólowych.

Swoje doświadczenie miałem okazję rozwijać współpracując z warszawskimi klinikami fizjoterapeutycznymi oraz biorąc udział w szkoleniach dr fizjoterapii Ryszarda Biernata oraz prof. Lasse Thue z International Academy of Medical Education (IAME)

Obecnie swoich podopiecznych prowadzę w siłowni Just Gym na ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1 w Warszawie. Zajęcia pływania realizuję na basenie WUM  na ul. Księcia Trojdena 2C.

Mam nadzieję, że pomogę Ci zrealizować twoje cele zdrowotne i sportowe, co przy potencjalnej współpracy będzie moim priorytetem.

Skontaktuj się ze mną już dziś na darmową konsultację i dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Uprawnienia

Doświadczenie

8
Lat doświadczenia zawodowego
178
Dotychczasowych podopiecznych pod moją opieką
15
Odbytych szkoleń
30
Liczba dni po, których zobaczysz pierwsze efekty współpracy

Szkolenia

,, W swoim warsztacie pracy wykorzystuję obszerną diagnostykę. Diagnostyka zdrowia, sprawności, ortopedyczna, sposobu żywienia, treningu, stylu życia pozwala na dobór skutecznej pomocy w oparciu o nasze cechy indywidualne i sposób postępowania. Uważam tylko takie podejście pozwala na skuteczną  poprawę zdrowia, sprawności, wyglądu sylwetki oraz na sprawne pozbycie się stanów bólowych”

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z darmowej konsultacji i treningu* Wypełnij formularz

* spytaj o szczegóły

    Call Now Button