TRENER PERSONALNY MARCJAN PIOTROWSKI

Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę

Swoim podopiecznym pomagam poprawić ich cele sportowe i zdrowotne poprzez wspólny trening lub prowadzenie on-line z wytycznymi.  W bezpieczny sposób i możliwie najkrótszym czasie pomogę ci poprawić twoją sprawność, wygląd sylwetki po przedstawieniu i realizacji jasno przedstawionego schematu działania. Efekt pomocy określony jest konkretnymi wynikami, określonymi w czasie, więc na bieżąco monitorujesz progres wyników. Zyskujesz wiedzę, którą wykorzystasz również w przyszłości.

Podczas moich studiów i w okresie po ich ukończeniu zależało mi na zdobyciu fachowej wiedzy.

Stale uzupełniać swój warsztat pracy o liczne szkolenia, wyznając maksymę: ,,Jeśli się nie rozwijasz, stoisz w miejscu i przegrywasz’’. Wynikiem tego są uprawnienia instruktorskie i odbyte liczne szkolenia.

Zależy mi, aby w swoim warsztacie pracy stosować najlepsze, sprawdzone metody i rozwiązania, które pozwolą mi na skuteczną poprawę twojej sylwetki, zdrowia, wyniku sportowego oraz pozbycie się stanów bólowych.

Swoje doświadczenie miałem okazję rozwijać współpracując z warszawskimi klinikami fizjoterapeutycznymi oraz biorąc udział w szkoleniach dr fizjoterapii Ryszarda Biernata oraz prof. Lasse Thue z International Academy of Medical Education (IAME)

Obecnie przyjmuję w Klinice ,,Orto’’Jacka Sobola i siłowni S4 na ul. Puławskiej 39  w Warszawie. Zajęcia pływania realizuję na basenie WUM ul. Księcia Trojdena 2C.

Mam nadzieję, że pomogę Ci zrealizować twoje cele zdrowotne i sportowe, co przy potencjalnej współpracy będzie moim priorytetem.

Skontaktuj się ze mną już dziś na darmową konsultację i dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Uprawnienia

Doświadczenie

8
Lat doświadczenia zawodowego
178
Dotychczasowych podopiecznych pod moją opieką
15
Odbytych szkoleń
30
Liczba dni po, których zobaczysz pierwsze efekty współpracy

Szkolenia

,, W swoim warsztacie pracy wykorzystuję wiedzę diagnostyczną. Diagnostyka zdrowia, sprawności, ortopedyczna, dietetyczna i treningowa pozwala na dobór skutecznej pomocy w oparciu o nasze cechy indywidualne. Uważam tylko takie podejście pozwala na skuteczną poprawę zdrowia, sprawności, wyglądu sylwetki oraz na sprawne pozbycie się stanów bólowych”

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z darmowej konsultacji i treningu* Wypełnij formularz

* spytaj o szczegóły

Call Now Button