Skorzystaj z cateringu dietetycznego firmy Pure & Fresh, którą mam okazję reprezentować.

Po analizie rynku z ofertą kateringu żywieniowego rekomenduję ich usługi. Zrób zamówienie po mojej analizie twojego żywienia i wytycznych i skorzystaj z 5% rabatu na każdym zamówieniu podając podany przeze mnie kod. Skontaktuj się ze mną i spytaj o szczegóły. Po mojej analizie żywienia będziesz wiedzieć ile potrzebujesz kalorii i podaży makroskładników z białkiem włącznie, aby później jeśli katering ci odpowiada wiedzieć jaki zestaw zamówić do osiągnięcia twojego celu treningowego lub zdrowotnego.

WYRÓŻNIKI OFERTY:

  • Jedyna oferta diety sport zawierająca 150g produktu białkowego w posiłku – z podażą 30g białka!!!
  • Możliwość samodzielnego komponowania jadłospisu, powielania ulubionych dań, podglądu do składników danego dania. To wszystko dostępne na diecie w wariancie PREMIUM.
  • Możliwość uzyskania diety z 5% rabatem. Skontaktuj się ze mną i spytaj o informację.
  • Dania codziennie przygotowywane ze świeżych produktów, najwyższej jakości.
  • Dania wzbogacone SUPERFOODAMI, które wykazują rewelacyjne działanie na naszą witalność, kondycję umysłu oraz zdrowie, ponadto są one bogate w: witaminy, minerały i antyoksydanty.
  • Każdy posiłek przygotowywany jest od samego początku – żadnych gotowych sosów, twarożków itp.
  • Wszystkie produkty wchodzące w skład posiłku są dokładnie ważone. Każde danie posiada indywidualną naklejkę z opisem.
  • Sushi na diecie w wersji dietetycznej (bez dodatku cukru!).
  • Możliwość zamówienia Diety INDYWIDUALNEJ „szytej na miarę”, komponowanej zgodnie z oczekiwaniami Klienta, uwzględniającej wykluczenia żywieniowe oraz umożliwiającej realizację moich zaleceń lub lekarza prowadzącego. Idealna dla osób oczekujących indywidualnego podejścia żywieniowego.Skorzystaj z 5% rabatu na każdym zamówieniu podając podany przeze mnie kod. Skontaktuj się ze mną i spytaj o szczegóły.
Call Now Button

Zostaw swojego maila, aby nakreślił dla ciebie darmowy plan pomocy!

Wiedz co robić, aby uzyskać swój cel treningowy lub zdrowotny. Na zostawionego maila, prześlę ci ponad 20 pytań. Odesłane odpowiedzi posłużą mi na stworzenie dla ciebie planu działania. W czasie 7 dni roboczych trzymasz darmowy plan z analizą. Zdecydujesz czy dalsze działania chcesz podjąć samemu czy we wspólnym treningu i bezpośrednim prowadzeniu.

Proszę podać swoje imię oraz e-mail, aby otrzymać pytania na maila
Wysyłając do mnie swój email naciskając guzik ,, POBIERZ PYTANIA'' otrzymasz pytania na maila. Prosiłbym cię o odpowiedzi na przesłane pytania co pozwoli mi określić przyczynę twojego problemu. W czasie 5 dni roboczych odpowiem mailowo z zaproponowanym nieodpłatnie programem działania, aby ci pomóc.

Dane chronione są przy pomocy protokołu SSL, co zapobiega przechwytywaniu i zmienianiu przesyłanych danych.
Odpowiedzi są wykorzystane dla mojego użytku bez wglądu osób trzecich.
Udzielając odpowiedzi wyrażasz zgodę na ich przetrzymywanie.
Akceptuję politykę przetwarzania danych osobowych Warunki